HEPSIBURADA MARKET - SHIPPING ENTEGRASYONU

Slot/Poligon Entegrasyonu methodlarımız ile ilgili sorularınız olması durumunda Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  1. Slot Yönetimi methodunu kullanarak mağaza/bayi bazlı slot bilgisini yönetebilir miyim? Evet .
  2. Slot Yönetimi anlık/hızlı teslimatta da geçerli midir? Hayır sadece randevulu teslimat tipinde geçerlidir.
  3. Slot Yönetimi methodunu kullanarak slotun kaç gün açık/kapalı kalacağını belirleyebilir miyim? Evet.
  4. Slot Yönetimi methodunu kullanarak Hepsiburada sistemindeki tüm slot bilgilerini ve tiplerini elde ettim ancak bu değerlerden farklı bir değer kullanmak istiyorum ne yapmalıyım?Mağazalarınıza/bayilerinize sadece Hepsiburada sistemimizde tanımlı olan slot bilgilerini ve tiplerini eşleştirebilirsiniz.Eğer ilgili bilgilerden farklı bir bilgi eşleştirmek isterseniz bilginizin sistemimize kayıt olabilmesi adına Ticari ekibimiz ile iletişime geçmelisiniz.Kayıt sonrası eşleştirme sağlayabilirsiniz.
  5. Taşımacılık(Dağıtım) Hepsiburada üzerinde olsa da teknik olarak slot yönetimini sağlayabilir miyim? Hayır.Ticari ekibimiz ile sürecimizi yönetebilirsiniz.
  6. Slot Yönetimi methodunuzun tekil ve bulk desteği mevcut mu? Evet.
  7. Slot Yönetimi methodunuz singlepoligon ve multipoligon desteği mevcut mu ? Evet.
  8. Mağaza/bayi bazlı taşıma(dağıtım) kapasitemi nasıl yönetebilirim? Mağaza Slot Yönetimi methodunda yer alan Slot Açma ve Slot Kapatma methodlarını kullanarak operasyonel anlamdaki kapasite yönetiminizi sağlayabilirsiniz.